HAKKIMIZDA

Moda Bilgisayar ve internet Hizmetleri olarak temel stratejimiz sektördeki en son teknolojik gelişmeleri takip ederek müşterilerimizin ihtiyaçlarını öngörebilmek ve bu ihtiyaçları karşılayacak bilişim çözümlerini, konularında uzman kadromuzla oluşturabilmektir. Bütün bunları müşterilerimize sunduğumuz hizmetin kalitesinin artması, buna bağlı olarak onların verimliliklerinin artması ve böylece rekabet güçlerini arttırmalarında katkıda bulunmak için çalışıyoruz.
En son donanım ve yazılım teknolojileri, tecrübeli Arge ekibi. Moda Bilgisayarbünyesinde çalışan sistem uzmanları ve yazılımcılar güncel teknolojileri yakından takip ederler.Hizmet kalitesinin yükseltilmesi, güvenlik, altyapı ve gelişen teknolojilerin adaptasyonu için sürekli yeni çalışmalar yaparlar.Tüm bu çalışmalar gözle görülür bir biçimde müşterilerimizin hizmetine sunulur.Kaliteli, detaylı ve sıcak destek anlayışımızla sizlere en hızlı şekilde cevap vermek başta gelen görevimizdir.

DANIŞMANLIK
Artık işletmeler, bütün uygulamalarında teknolojiden yararlanmak istemektedirler. Bu sebeple bilişim konusunda uzman kişi ve firmalara talep her geçen gün daha fazla olmaktadır.

Moda Bilgisayar, uzman kadrosuyla güvenilir, hızlı, kaliteli ürün ve hizmet anlayışını ilke edinmiştir. Moda Bilgisayar, kendi alanlarının en iyisi olan uzman kişilerden kurulu bir ekiptir. Bütün sektörler için en uygun çözümleri üreten firmamızın hizmet verdiği müşterilerinin gelişmeleri, bizim için gurur ve övünç kaynağı olmuş, çalışma arzumuzu daha da güçlendirmiştir. Bir firmanın ihtiyaç duyabileceği tüm konularla ilgili danışmanlık hizmetlerimiz en üst seviyede devam etmektedir.

Bunun yanı sıra firmaların ihtiyacı olan üvenlik sistemleri, yazılımlar, web tasarımı gibi diğer ürün ve hizmetlerimizle de firmaların bütün ihtiyaçlarına cevap vermekteyiz.